Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MS02E-S kaina
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MS02E-S kaina
Sharp YC-MS02E-S mikrobangų krosnelė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 14.71 eur/mėn |
|
88.26 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
88.26 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
Sharp YC-MS02ES Mikrowelle Schwarz, Silber, Weiß 800 W (YC-MS02ES) |
|
93.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
93.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Mikrobangų Krosnelė - Sharp YC-MS02E-S 20L 800W Inox |
|
97.92 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
97.92 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
SHARP YC-MS02E-S Microwave Silver Solo Microwave Countertop 20 L 800 W |
|
103.83 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Sharp YC-MS02E-S mikrobangų krosnelė Sidabras Mikrobangų krosnelė be papildomų f.. |
|
109.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
109.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 06:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4974019161228 |
| Gamintojo kodas | yc-ms02e-s |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 44cm |
| Gylis | 32.4cm |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 255cm |
| Galios lygių skaičius | 11 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Konvekcija | - |
| Rodyti daugiau | |

























