Mikrobangų krosnelė Sharp R270W kaina
Mikrobangų krosnelė Sharp R270W kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 497401990149 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 29.2cm |
| Plotis | 49.6cm |
| Gylis | 38.9cm |
| Svoris | 13.1kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 245cm |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | automatinės gaminimo programos, atitirpinimas |
| Rodyti daugiau | |



























