Mikrobangų krosnelė Sharp R20DW kaina
Mikrobangų krosnelė Sharp R20DW kaina
SHARP R20DW Mikrobangų krosnelė |
|
74.40 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
74.40 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Sharp R20DW mikrobangų krosnelė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.52 eur/mėn |
|
75.09 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
75.09 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-30 17:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4974019902623 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 25.6cm |
| Plotis | 43.9cm |
| Gylis | 33.8cm |
| Svoris | 10.98kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 25.5cm |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Konvekcija | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
























