Šaldytuvas Severin RKG 8932 kaina
Šaldytuvas Severin RKG 8932 kaina
Šaldytuvas šaldiklis viršuje Severin Retro RKG 8932Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 659 € |
|
546.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Severin RKG 8932Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 645.0 € |
|
546.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin RKG 8932 šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 85.33 eur/mėn |
|
511.95 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
511.95 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Šaldytuvas Severin RKG 8932Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
511.95 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
511.95 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin RKG 8932 šaldytuvas-šaldiklis Pastatomi 206 L E Juoda |
|
524.81 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
524.81 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldytuvas Severin RKG 8932Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
546.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
546.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis viršuje Severin Retro RKG 8932Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 659 € |
|
546.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis viršuje Severin Retro RKG 8932Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 659 € |
|
546.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Severin RKG 8932Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 645.0 € |
|
546.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Severin 146cm retro juodas |
|
546.33 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
546.33 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Severin RKG 8932 |
|
562.43 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
562.43 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Severin RKG 8932 |
|
612.36 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
612.36 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 21:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4008146030413 |
| Gamintojo kodas | rkg 8932 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 172kwh |
| Bendra talpa | 208l |
| Šaldytuvo talpa | 164l |
| Šaldiklio talpa | 44l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 12val. |
| Užšaldymo galia | 2.5kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Plotis | 61.5cm |
| Aukštis | 146cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 39.2kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Greitas užšaldymas | - |
| Lentynos | 4 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |





























