Mikrobangų krosnelė SEVERIN MW 7751 kaina
Mikrobangų krosnelė SEVERIN MW 7751 kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (29)
Kainų kitimo istorija - Mikrobangų krosnelė SEVERIN MW 7751

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Mikrobangų krosnelė SEVERIN MW 7751
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 2106569875030 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su griliu |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 26.2cm |
| Plotis | 45.2cm |
| Gylis | 38cm |
| Svoris | 12.3kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis, elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1000w |
| Besisukantis padėklas | 24.5cm |
| Galios lygių skaičius | 10 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | apsauga nuo vaikų |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |






























