Mikrobangų krosnelė Severin MW 7761 kaina
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7761 kaina
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7761Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 140.9 € |
|
124.47 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Severin MW 7761 mikrobangų krosnelė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 17.61 eur/mėn |
|
105.64 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
105.64 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7761Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
105.64 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
105.64 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7761 |
|
105.64 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
105.64 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Severin MW 7761 microwave |
|
120.49 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
120.49 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7761Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
124.47 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
124.47 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7761Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 140.9 € |
|
124.47 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7761Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 140.9 € |
|
124.47 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
SEVERIN MW 7761 Microwave 800 W black, stainless steel |
|
134.94 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
134.94 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 19:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4008146037580 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 1000w |
| Aukštis | 27.5cm |
| Plotis | 46.5cm |
| Gylis | 39.5cm |
| Svoris | 11.88kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | metalas |
| Konvekcija | - |
| Rodyti daugiau | |


































