Mikrobangų krosnelė Severin MW 7762 kaina
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7762 kaina
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7762Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179 € |
|
119.00 €*
9 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 9 d.d. |
119.00 €*
9 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 9 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7762Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 148.9 € |
|
119.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Severin MW7762Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 130.0 € |
|
119.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin MW 7762Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
127.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7762Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179 € |
|
119.00 €*
9 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 9 d.d. |
119.00 €*
9 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 9 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7762Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 148.9 € |
|
119.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7762Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 148.9 € |
|
119.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Severin MW 7762 mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 11.90 eur/mėn |
|
119.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Severin MW7762Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 130.0 € |
|
119.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin MW 7762 |
|
121.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
121.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
SEVERIN MW 7762 Microwave 800 Watt black, stainless steel |
|
126.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
126.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7762 |
|
126.93 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
126.93 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Severin MW 7762Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
127.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 01:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4008146037603 |
| Gamintojo kodas | mw 7762 |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 1000w |
| Aukštis | 27cm |
| Plotis | 46.2cm |
| Gylis | 39.5cm |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1000w |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | keramika |
| Konvekcija | - |
| Rodyti daugiau | |





































