Mikrobangų krosnelė Severin MW 7771 kaina
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7771 kaina
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7771Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 129 € |
|
89.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7771Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 112.9 € |
|
89.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Severin MW 7771Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.0 € |
|
91.39 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin MW 7771 GRILL mikrobangų krosnelė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 14.65 eur/mėn |
|
87.89 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
87.89 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7771Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
87.89 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
87.89 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7771Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 129 € |
|
89.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7771Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 112.9 € |
|
89.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7771Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 112.9 € |
|
89.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7771Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
91.39 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
91.39 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin MW 7771Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.0 € |
|
91.39 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7771 grilis |
|
91.39 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
91.39 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
MW 7771, Mikrowelle edelstahl (gebürstet), mit Grillfunktion |
|
93.56 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
93.56 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Severin MW 7771 |
|
94.57 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
94.57 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Severin MW 7771 mikrobangų krosnelė Stalviršis Kombinuota mikrobangų krosnelė 20.. |
|
99.82 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
99.82 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Severin MW 7771 - Mikrobangų krosnelė su griliu 700W/230V 20 l juoda |
|
104.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
104.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4008146041303 |
| Gamintojo kodas | mw 7771 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 900w |
| Aukštis | 26.4cm |
| Plotis | 45.4cm |
| Gylis | 37cm |
| Svoris | 10.8kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis, elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 245cm |
| Galios lygių skaičius | 9 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | atitirpinimas pagal laiką ir svorį; grilio funkcija gali veikti atskirai arba kartu su mikrobangomis; sukamasis stiklinis padėklas ir grilio grotelės; laikmatis iki 30 min. |
| Rodyti daugiau | |






































