Mikrobangų krosnelė Severin MW 7886 kaina
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7886 kaina
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7886Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 96.9 € |
|
75.37 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Severin MW 7886Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 96.1 € |
|
75.37 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7886Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
73.90 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
73.90 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Severin MW 7886 mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 7.39 eur/mėn |
|
73.90 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7886Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 96.9 € |
|
75.37 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7886Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 96.9 € |
|
75.37 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Severin MW 7886Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 96.1 € |
|
75.37 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7886Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
75.37 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
75.37 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
MW 7886, worktop, solo microwave, 17 l, 700 W, rotary control, black |
|
83.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
83.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Severin MW 7886 |
|
85.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
85.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Severin MW 7886 |
|
87.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
87.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 01:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4008146042041 |
| Gamintojo kodas | mw 7886 |
| Tipas | mikrobanginė orkaitė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 32cm |
| Plotis | 44cm |
| Gylis | 32cm |
| Svoris | 9.4kg |
| Talpa | 17l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 24.5cm |
| Galios lygių skaičius | 6 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | atitirpinimo funkcija, stilingi chromo elementai, laikmatis iki 30 min., lėkštės skersmuo 245 mm |
| Rodyti daugiau | |

































