Šaldiklis Severin GS 8858 kaina
Šaldiklis Severin GS 8858 kaina
Šaldiklis Severin GS 8858Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 509 € |
|
349.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 17:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 4008146031410 |
| Gamintojo kodas | gs 8858 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 104kwh |
| Bendra talpa | 80l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 14val. |
| Užšaldymo galia | 6kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 38db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 58cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 29kg |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Rodyti daugiau | |

















