Šaldiklis Severin GB 8886 kaina
Šaldiklis Severin GB 8886 kaina
Severin GB 8886 Gefrierbox kompakt weiß |
|
169.22 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
169.22 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Šaldiklis Severin GB8886 |
|
198.60 €
11 d.d.
Pristatymo laikas: 11 d.d. |
198.60 €
11 d.d.
Pristatymo laikas: 11 d.d. |
Severin GB8886Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
210.77 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 02:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 4008146045837 |
| Tipas | mažas šaldiklis |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 148kwh |
| Bendra talpa | 32l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 10val. |
| Užšaldymo galia | 2kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 50cm |
| Plotis | 48cm |
| Gylis | 44.5cm |
| Svoris | 17kg |
| Vidaus apšvietimas | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita informacija | temperatūros reguliavimas; 1 stiklinė lentyna |
| Rodyti daugiau | |





























