Televizorius Samsung UE85DU7172 kaina
Televizorius Samsung UE85DU7172 kaina
Televizorius SAMSUNG UE85DU7172UXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1199 € NuolaidaPrekės į minusą! Pasinaudok pasiūlymais! |
|
869.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 06:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806095478463 |
| Modelis | ue85du7172uxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 85" (~216 cm) |
| Metinis energijos suvartojimas | 166kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-s2, dvb-t2 |
| Svoris | 32.5kg |
| Svoris su stovu | 33.4kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 50hz |
| Kontrastas | mega |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 1 , rf x 2, ci+ x 1, s/pdif |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | interneto naršyklė, youtube, netflix, apple airplay 2, hbb tv |
| Specialiosios funkcijos | smart |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 600 x 400 |
| Palaikomos technologijos | dolby atmos, hgig, hlg, hdr10, allm (auto low latency mode ), filmmaker mode |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 108.84cm |
| Plotis be stovo | 190.12cm |
| Gylis be stovo | 6.14cm |
| Aukštis su stovu | 113.23cm |
| Plotis su stovu | 190.12cm |
| Gylis su stovu | 35.9cm |
| Rodyti daugiau | |














































