Televizorius Samsung UE65DU7172 kaina
Televizorius Samsung UE65DU7172 kaina
Samsung 65" Crystal 4K UE65DU7172UXXH išmanusis televizorius BlackIšsimokėtinai už 43.00 €/mėn., su planais, be pabrangimo. |
|
516.00 €
|
Į parduotuvę bite.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-12-12 17:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806095478333 |
| Modelis | ue65du7172uxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 65" (~165 cm) |
| Metinis energijos suvartojimas | 110kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | -kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-s2, dvb-c, dvb-t2 |
| Svoris | 15.9kg |
| Svoris su stovu | 16.4kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | interneto naršyklė, youtube, spotify, netflix, amazon prime video, hbb tv, hbo max, yle areena |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 400 x 300 |
| Palaikomos technologijos | bluetooth, hdr 10, q-symphony, hdr 10+, hlg, hdr10, allm (auto low latency mode ) |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 83.4cm |
| Plotis be stovo | 145.3cm |
| Gylis be stovo | 6.06cm |
| Aukštis su stovu | 88cm |
| Plotis su stovu | 145.3cm |
| Gylis su stovu | 26.74cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |

















































