Televizorius Samsung UE65AU7092 kaina
Televizorius Samsung UE65AU7092 kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (42)
Televizorius|SAMSUNG|65"|4K/Smart|3840x2160|Bezlaidis LAN|Bluetooth|Tizen|UE65AU.. |
|
511.70 €
|
Išparduotamkprekyba.lt |
TV Set|SAMSUNG|65"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|UE65AU70.. |
|
517.21 €
|
Išparduotacomplius.lt |
TV Set SAMSUNG 65" 4K/Smart 3840x2160 Wireless LAN Bluetooth Tizen UE65AU70.. |
|
535.81 €
|
Išparduotaintop.lt |
Samsung Series 7 UE65AU7092UXXH televizorius 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Sma.. |
|
553.62 €
|
Išparduotavlc.lv |
TV Set|SAMSUNG|65"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|UE65AU7092UXXH |
|
557.47 €
|
Išparduotapenki.lt |
Samsung Series 7 UE65AU7092UXXH televizorius 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Sma.. |
|
559.00 €
|
Išparduotafrog.ee |
Samsung UE65AU7092U 65" 4K/Smart TV Set | 3840x2160 | Wireless LAN | Bluetooth |.. |
|
578.00 €
|
Išparduotaskytech.lt |
TV Set, SAMSUNG, 65", 4K/Smart, 3840x2160, Wireless LAN, Bluetooth, Tizen, UE65A.. |
|
591.99 €
|
Išparduotakmobiles.lt |
TV Set|SAMSUNG|65"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Tizen|UE65AU7092UXXH |
|
595.62 €
|
Išparduotabaitukas.lt |
Kainų kitimo istorija - Televizorius Samsung UE65AU7092

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Televizorius Samsung UE65AU7092
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806094416725 |
| Modelis | ue65au7092uxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 65" (~165 cm) |
| Galia | 100w |
| Metinis energijos suvartojimas | 141kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-t2 / c / s2 |
| Svoris | 20.6kg |
| Svoris su stovu | 20.9kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 1 , ci+ x 1, rf x 1, optinė jungtis |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth, samsung dex |
| Smart TV funkcijos | tizen |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | - |
| Operacinė sistema | tizen os |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 400 x 300 |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 83.03cm |
| Gylis be stovo | 5.99cm |
| Aukštis su stovu | 90.66cm |
| Plotis su stovu | 144.cm |
| Gylis su stovu | 25.02cm |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |

















































