Televizorius Samsung UE75U8072FU kaina
Televizorius Samsung UE75U8072FU kaina
Samsung UE75U8072FU 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi JuodaNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
612.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Televizorius TV Set Samsung 75 inch 4K UHD Smart LED UE75U8072FUXXHTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
625.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Samsung U8000F UE75U8072FUXXH televizorius 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV &..Daugiau |
|
552.31 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Samsung UE75U8072FU 190.5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black | UE75U8072F.. |
|
560.95 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Samsung TV Set|SAMSUNG|75 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE75U80.. |
|
581.15 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Samsung UE75U8072FU 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi JuodaNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
612.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Samsung UE75U8072FUXXH televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 61.30 eur/mėn |
|
613.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Televizorius|SAMSUNG|75 |4K Ultra HD|3840 x 2160 pikselių|Flat|16:9|LED|UE75U807..Daugiau |
|
616.28 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
616.28 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Samsung UE75U8072FU 190.5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
619.63 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
619.63 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Samsung UE75U8072FU 190,5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Juoda |
|
623.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Televizorius SAMSUNG 75" 4K Ultra HD 3840 x 2160 pikselių plokščias 16:9 LED UE7.. |
|
624.75 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Televizorius TV Set Samsung 75 inch 4K UHD Smart LED UE75U8072FUXXHTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
625.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
„Samsung UE75U8072FU“ 190,5 cm (75") 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius „Wi-Fi.. |
|
662.26 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Samsung UE75U8072FU 190,5 cm (75") 4K Ultra HD išmanusis televizorius Wi-Fi juod.. |
|
662.87 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Samsung UE75U8072FU 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
682.68 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
682.68 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Samsung UE75U8072FU 190.5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Juodas |
|
701.40 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
„Samsung UE75U8072FU“ 190,5 cm (75 colių) 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius „.. |
|
869.71 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 07:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806097067597 |
| Modelis | ue75u8072fuxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 75" (~190 cm) |
| Galia | 138w |
| Metinis energijos suvartojimas | 138kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | -kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 50hz |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, usb |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv |
| Smart TV funkcijos | „youtube“, apple airplay 2 |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | 178° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 400 x 300 |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 96cm |
| Plotis be stovo | 167.7cm |
| Aukštis su stovu | 101.9cm |
| Gylis su stovu | 33.88cm |
| Rodyti daugiau | |










































