Televizorius Samsung UE50DU8002K kaina
Televizorius Samsung UE50DU8002K kaina
Samsung Series 8 UE50DU8002KXXH TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
361.69 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
361.69 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Televizorius SAMSUNG UE50DU8002KXXH 50" |
|
398.70 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
398.70 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
TV Samsung UE50DU8002 50-inch Crystal UHD 4K Smart Television |
|
418.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
418.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 19:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806095478401 |
| Plotis | 111.83 |
| Aukštis | 64.46 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Įtampa | 240 |
| Svoris | 11.8 |
| Gylis | 2.57 |
| Ekrano įstrižainė | 50 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Procesoriaus modelis | Crystal Processor 4K |
| Įdiegta operacinė sistema | Tizen OS |
| Bluetooth sąsaja | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| 3.5mm ausinių lizdas | - |
| Ekrano tipas | UHD |
| Modelis | UE50DU8002KXXH |
| Garso sistema | 2.0 ch |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | - |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | G |
| Foninis apšvietimas | - |
| Gylis su stovu | 22.88 |
| Aukštis su stovu | 68.36 |
| Svoris be stovo | 11.5 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T2C |
| WiDi sąsaja | - |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 200 x 200 |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ekrano dažnis | 50 |
| DLNA | - |
| Serija | - |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | Skaitmeninis optinis audio išėjimas |
| Kilmės šalis | Vengrija |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | 44-50" |
| Rodyti daugiau | |



























