Televizorius Samsung UE40F6002FK kaina
Televizorius Samsung UE40F6002FK kaina
Samsung UE40F6002FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.0 € |
|
255.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Samsung UE40F6002FK 101,6 cm (40") „Full HD“ Smart TV „Wi-Fi&l..Daugiau |
|
226.02 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Televizorius Samsung UE40F6002FKXXH LED 40" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
255.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
255.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung UE40F6002FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.0 € |
|
255.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Televizorius Samsung UE40F6002FKXXH 2025 m. modelis |
|
265.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
265.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Samsung UE40F6002FKXXH televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 44.68 eur/mėn |
|
268.08 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
268.08 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Samsung UE40F6002FKXXH, 40" UE40F6002FKXXH |
|
280.85 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
280.85 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Samsung UE40F6002FK 101,6 cm (40") „Full HD“ Smart TV „Wi-Fi“ Juoda |
|
283.51 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
283.51 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Televizorius - Samsung UE40F6002FK 40" Full HD Smart TV Wi-Fi HDR10 Plus JuodasDaugiau |
|
286.11 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Samsung UE40F6002FK 101.6 cm (40) Full HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
289.06 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
289.06 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
SAMSUNG TV LED FHD 40in UE40F6002FKXXH |
|
291.64 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
291.64 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
SAMSUNG TV LED FHD 40in UE40F6002FKXXH |
|
297.10 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
297.10 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Televizorius Samsung UE40F6002FKXXH LED 40" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
299.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
299.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
SAMSUNG TV 40 F6000 FHD Smart 2025 UE40F6002FKXXH | 8806095968759 |
|
300.48 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Samsung UE40F6002FK 101,6 cm (40") Full HD išmanusis televizorius su Wi-Fi, juod.. |
|
305.32 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806095968759 |
| Modelis | ue40f6002fk |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 40" (~102 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 39kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 (fhd) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-t2 |
| Svoris | 5.8kg |
| Svoris su stovu | 5.9kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Kontrastas | mega |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 2, lan x 1, usb 2.0 x 1 , ci+ x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, apple air play 2, amazon prime video |
| Specialiosios funkcijos | micro dimming, samsung smart tv |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Palaikomos technologijos | hdr 10, q-symphony |
| HDMI jungčių skaičius | 2 |
| Aukštis be stovo | -cm |
| Plotis be stovo | 90.6cm |
| Gylis be stovo | 7.48cm |
| Aukštis su stovu | -cm |
| Plotis su stovu | 90.6cm |
| Gylis su stovu | 15.7cm |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Rodyti daugiau | |







































