Televizorius Samsung UE40F6002FK цена
Televizorius Samsung UE40F6002FK цена
Samsung UE40F6002FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.0 € |
|
255.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Televizorius Samsung UE40F6002FKXXH LED 40" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
255.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
255.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung UE40F6002FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.0 € |
|
255.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Televizorius Samsung UE40F6002FKXXH 2025 m. modelis |
|
265.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
265.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Samsung UE40F6002FKXXH televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 44.68 eur/mėn |
|
268.08 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
268.08 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Televizorius Samsung UE40F6002FKXXH LED 40" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
278.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
278.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung UE40F6002FKXXH, 40" UE40F6002FKXXH |
|
280.85 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
280.85 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Samsung UE40F6002FK 101,6 cm (40") „Full HD“ Smart TV „Wi-Fi“ Juoda |
|
283.51 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
283.51 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Samsung UE40F6002FK 101.6 cm (40) Full HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
289.06 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
289.06 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
SAMSUNG TV LED FHD 40in UE40F6002FKXXH |
|
291.64 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
291.64 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
SAMSUNG TV LED FHD 40in UE40F6002FKXXH |
|
297.10 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
297.10 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
SAMSUNG TV LED FHD 40inch UE40F6002FKXXH |
|
299.26 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
299.26 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Samsung UE40F6002FK 101,6 cm (40") Full HD išmanusis televizorius su Wi-Fi, juod.. |
|
305.32 €
|
B магазин doberman.lt |
Smart TV Samsung UE40F6002FK LED Full HD 40 inch (101 cm) with Tizen OS, PurColo.. |
|
318.99 €
5 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 5 раб. дн. |
318.99 €
5 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 5 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 17:35
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8806095968759 |
| Modelis | ue40f6002fk |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 40" (~102 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 39kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 (fhd) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-t2 |
| Svoris | 5.8kg |
| Svoris su stovu | 5.9kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Kontrastas | mega |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 2, lan x 1, usb 2.0 x 1 , ci+ x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, apple air play 2, amazon prime video |
| Specialiosios funkcijos | micro dimming, samsung smart tv |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Palaikomos technologijos | hdr 10, q-symphony |
| HDMI jungčių skaičius | 2 |
| Aukštis be stovo | -cm |
| Plotis be stovo | 90.6cm |
| Gylis be stovo | 7.48cm |
| Aukštis su stovu | -cm |
| Plotis su stovu | 90.6cm |
| Gylis su stovu | 15.7cm |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Показать больше | |







































