Televizorius Samsung UE32F6002FK kaina
Televizorius Samsung UE32F6002FK kaina
Samsung UE32F6002FKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 309.0 € |
|
227.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Televizorius Samsung UE32F6002FKXXH, 32 ", FHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 292 € |
|
236.31 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
236.31 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Televizorius Samsung UE32F6002FKXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 299 € |
|
259.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Samsung UE32F6002FKXXH televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 37.83 eur/mėn |
|
227.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
227.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Televizorius Samsung UE32F6002FKXXH LED 32" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
227.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
227.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung UE32F6002FKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 309.0 € |
|
227.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Televizorius Samsung 32" Full HD F6002F Smart TV | UE32F6002FKXXH 2025 m. modelis |
|
227.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
227.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Samsung UE32F6002FKXXH, 32" UE32F6002FKXXH |
|
230.51 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
230.51 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Samsung UE32F6002FK 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
235.25 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
235.25 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Televizorius Samsung UE32F6002FKXXH LED 32" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
236.31 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
236.31 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius Samsung UE32F6002FKXXH, 32 ", FHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 292 € |
|
236.31 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
236.31 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Televizorius Samsung UE32F6002FKXXH, 32 ", FHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 292 € |
|
236.31 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
236.31 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung UE32F6002FK 81,3 cm (32") „Full HD“ Smart TV „Wi-Fi“ Juoda |
|
240.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
240.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
SAMSUNG UE32F6002FKXXH |
|
250.39 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
250.39 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Televizorius Samsung UE32F6002FKXXH |
|
254.05 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
254.05 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Televizorius Samsung UE32F6002FKXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 299 € |
|
259.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
SAMSUNG TV 32 F6000 FHD Smart 2025 UE32F6002FKXXH | 8806095917412 |
|
265.53 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 11:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806095917412 |
| Modelis | ue32f6002fk |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 32" (82 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 27kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 (fhd) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-t2 |
| Svoris | 3.8kg |
| Svoris su stovu | 3.9kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Kontrastas | mega |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 10w |
| Jungties tipas | hdmi x 2, lan x 1, usb 2.0 x 1 , ci+ x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, apple airplay 2 |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Kita informacija | samsung smart tv |
| Palaikomos technologijos | hdr 10 |
| HDMI jungčių skaičius | 2 |
| Aukštis be stovo | 43.8cm |
| Plotis be stovo | 73.2cm |
| Gylis be stovo | 7.3cm |
| Aukštis su stovu | 45.15cm |
| Plotis su stovu | 73.2cm |
| Gylis su stovu | -cm |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Rodyti daugiau | |









































