Gartraukis Samsung NK24M1030IB kaina
Gartraukis Samsung NK24M1030IB kaina
Įmontuojamas gartraukis Samsung Modern NK24M1030IB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115 € |
|
99.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
99.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung NK24M1030IBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 140.0 € |
|
107.84 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Hood NK24M1030IB |
|
90.82 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
90.82 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Samsung NK24M1030IB montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 15.14 eur/mėn |
|
90.84 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
90.84 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Gartraukis Samsung NK24M1030IBPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
90.84 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
90.84 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Samsung Modern NK24M1030IB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115 € |
|
92.65 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
92.65 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gartraukis Samsung NK24M1030IB |
|
93.87 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
93.87 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Gartraukis Samsung NK24M1030IBIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
99.90 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
99.90 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Samsung Modern NK24M1030IB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115 € |
|
99.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
99.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis SAMSUNG NK24M1030IBYra sandėlyje. |
|
106.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
106.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Samsung Modern NK24M1030IB, juoda |
|
106.96 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
106.96 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Samsung NK24M1030IBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 140.0 € |
|
107.84 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Samsung NK24M1030IB/UR Montuojama pagal Juoda 392 m³/h |
|
117.19 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
117.19 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
Samsung Nk24m1030ib |
|
150.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
150.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 01:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8801643237080 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | nk24m1030ib |
| Energijos sunaudojimas per metus | 56kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 10.8 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | b |
| Apšvietimo efektyvumas | 10.125lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | b |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 43.3 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 650m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 392m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 71db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.3w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.44w |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | -vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | 2x3 |
| Aukštis | 18cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 30.1cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | 7.2kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai, led apšvietimas, plaunamas filtras |
| Laido ilgis | -m |
| Rodyti daugiau | |








































