Gartraukis Samsung NK24M1030IS kaina
Gartraukis Samsung NK24M1030IS kaina
Įmontuojamas gartraukis Samsung NK 24M1030IS, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 122.9 € |
|
97.51 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gartraukis Samsung NK24M1030ISKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 122.0 € |
|
98.45 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garų surinktuvas SAMSUNG NK24M1030ISLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
113.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Hood NK24M1030IS |
|
93.86 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
93.86 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Samsung NK24M1030IS montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 9.75 eur/mėn |
|
97.51 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Gartraukis SAMSUNG NK24M1030IS |
|
97.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
97.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Samsung NK 24M1030IS, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 122.9 € |
|
97.51 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Įmontuojamas gartraukis Samsung NK 24M1030IS, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 122.9 € |
|
97.51 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gartraukis Samsung NK24M1030ISKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 122.0 € |
|
98.45 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis SAMSUNG NK24M1030ISYra sandėlyje. |
|
102.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
102.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Gartraukis SAMSUNG NK24M1030IS |
|
104.54 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
104.54 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Gartraukis SAMSUNG NK24M1030IS | SA1029143 |
|
112.50 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
112.50 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Garų surinktuvas SAMSUNG NK24M1030ISLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
113.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Samsung Nk24m1030is/ur |
|
135.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
135.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 04:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8806088911175 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | nk24m1030is |
| Energijos sunaudojimas per metus | 56.3kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 13.9 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | d |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 73.6 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 256m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 392m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 61db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 71db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 18cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 28cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 15mm |
| Svoris | 6.5kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Rodyti daugiau | |





































