Poco F7 Ultra 512GB kaina
Poco F7 Ultra 512GB kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-24 11:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | POCO |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6932554411299 |
| Energijos klasė | a |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 6.0 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.67 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | poco shield glass |
| Ekrano raiška | 1440 x 3200 |
| Pagrindinė kamera | 50 + 50 + 32mpx |
| Priekinė kamera | 32mpx |
| Blykstė | color spectrum sensor, led flash, hdr, panorama |
| Filmavimo raiška | 8k@24fps, 4k@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, 720p@1920fps, gyro-eis |
| Procesoriaus tipas | qualcomm sm8750-ab snapdragon 8 elite (3 nm) |
| Procesoriaus dažnis | octa-core (2x4.32 ghz oryon v2 phoenix l + 6x3.53 ghz oryon v2 phoenix m)ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 16000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 512gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Baterijos talpa | 5300mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 15 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas, bevielis ikrovimas |
| Jungties tipas | usb type-c, otg |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 dust tight and water resistant (immersible up to 2.5m for 30 min) |
| Modelis | poco f7 ultra |
| Aukštis | 160.3mm |
| Plotis | 75mm |
| Gylis | 8.4mm |
| Svoris | -g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, kabelis |
| Kita informacija | 68b colors, 120hz, dolby vision, hdr10+, snapdragon sound, 120w wired, pd3.0, qc3+, 100% in 34 min 50w wireless |
| Rodyti daugiau | |

















































