Poco C75 256GB kaina
Poco C75 256GB kaina
POCO C75 8/ 256 Black mobilusis telefonas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 23.33 eur/mėn |
|
139.99 €
48-49 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 48-49 d.d. |
139.99 €
48-49 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 48-49 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-09 12:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Poco |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6941812706275 |
| Garantija | 24 |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 5160 |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | LiPo |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Jutikliai | Artumo jutiklis |
| Procesoriaus modelis | Mediatek Helio G81 Ultra |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Vaizdo plokštės modelis | Mali-G52 MC2 |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Ekrano tipas | IPS |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 14 |
| Ekrano dydis | 6.88 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 8 GB |
| WiFi sąsaja | + |
| Belaidis įkrovimas | - |
| NFC | + |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| FM radijas | + |
| Ausinių lizdas | Yra (3.5 mm) |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | + |
| Svoris su akumuliatoriumi | 204 |
| Ryšių standartas | GSM / HSPA / LTE |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080@30fps |
| Palaikomos atminties kortelės | microSDXC |
| Ekrano raiška | 720 x 1640 |
| Įkroviklis komplekte | - |
| Atminties talpa | 256 GB |
| Blykstė | Įmontuota |
| Modelis | C75 |
| Veido atpažinimas | + |
| Priekinė kamera | 13 MP |
| Galinė kamera | 50 MP |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| Pikselių tankis | 260 ppi |
| Atnaujintas | - |
| 5G ryšio palaikymas | - |
| Perpakuotas | - |
| Rodyti daugiau | |

















































