Poco C65 256GB kaina
Poco C65 256GB kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | POCO |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6941812753385 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | Nėra |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Garantija | 24 |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 5000 |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | LiPo |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Jutikliai | Akselerometras |
| Procesoriaus modelis | Mediatek MT6769Z Helio G85 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Vaizdo plokštės modelis | Mali-G52 MC2 |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Ekrano tipas | IPS |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 13 |
| Ekrano dydis | 6.74 |
| Didesnio atsparumo ekranas | Corning Gorilla Glass |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 8 GB |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | - |
| Belaidis įkrovimas | - |
| NFC | + |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| FM radijas | + |
| Ausinių lizdas | Yra (3.5 mm) |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | - |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | + |
| Svoris su akumuliatoriumi | 192 |
| Speciali apsauga | Nuo įbrėžimų ir nedidelių smūgių |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@30fps |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SDXC |
| Ekrano raiška | 720 x 1600 |
| Atminties talpa | 256 GB |
| Išleidimo metai | 2023 |
| Blykstė | LED |
| Modelis | Poco C65 |
| Priekinė kamera | 8 MP |
| Galinė kamera | 50 MP |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| 2.5D ekranas | - |
| Pikselių tankis | 260 ppi |
| 5G ryšio palaikymas | - |
| Rodyti daugiau | |
























































