Poco C65 128GB kaina
Poco C65 128GB kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (48)
Grade A++ | Poco C65 | 6.74" HD+ | 4G | 128GB | Black | Android | Poco Renewed |.. |
Atnaujinta
|
80.85 €
|
Išparduotakilobaitas.lt |
Poco Renewed Grade A++ | Poco C65 | Black | 6.74 " | HD+ | 128 GB | 4G | Android |
Atnaujinta
|
80.89 €
|
Išparduotaskytech.lt |
Grade A++ | Poco C65 | 6.74" HD+ | 4G | 128GB | Black | Android | Poco Renewed |
Atnaujinta
|
89.09 €
|
Išparduotavieni.lt |
Xiaomi Poco C65 6/128GB 4G DS Black PO_C65_6/128_4G_BLAC | 6941812754610 |
|
104.48 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
MOBILE PHONE POCO C65/ 6/ 128GB BLACK MZB0FKVEU POCO Mobilusis telefonas |
|
142.43 €
|
Išparduotamdata.lt |
Kainų kitimo istorija - Poco C65 128GB

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Poco C65 128GB
Informacija
| Prekės ženklas | Poco |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6941812754344 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | Nėra |
| Korpuso medžiaga | Stiklas |
| Garantija | 24 |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 5000 |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | LiPo |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Jutikliai | Akselerometras |
| Procesoriaus modelis | Mediatek MT6769Z Helio G85 (12nm) |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Vaizdo plokštės modelis | Mali-G52 MC2 |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 13 |
| Ekrano dydis | 6.74 |
| Didesnio atsparumo ekranas | Corning Gorilla Glass |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 6 GB |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| Belaidis įkrovimas | + |
| NFC | + |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| FM radijas | + |
| Ausinių lizdas | Yra (3.5 mm) |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | - |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | + |
| Svoris su akumuliatoriumi | 192 |
| Speciali apsauga | Nėra |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@30fps |
| Palaikomos atminties kortelės | microSDXC |
| Ekrano raiška | 720 x 1600 |
| Atminties talpa | 128 GB |
| Išleidimo metai | 2023 |
| Blykstė | LED |
| Modelis | Poco C65 |
| Priekinė kamera | 8 MP |
| Galinė kamera | 50 MP |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| 2.5D ekranas | - |
| Pikselių tankis | 260 ppi |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |

























































Svečias
2026-02-06 15:10:37
gera kamera viskas gerai su telefonu ir dar pigu