Karšto oro gruzdintuvė Philips HD 9270/90 kaina
Karšto oro gruzdintuvė Philips HD 9270/90 kaina
Gruzdintuvė Philips 3000 Serija „Airfryer XL“ HD9270/90 |
|
179.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
179.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 05:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Prekės kodas | 8710103952145 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 6l |
| Krepšelio talpa | -kg |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Galia | 2000w |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Neįkaistantis korpusas | + |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 30.7cm |
| Plotis | 31.5cm |
| Gylis | 40.3cm |
| Svoris | -kg |
| Kita informacija | led indikatorius |
| Gamintojo kodas | hd9280/90 |
| Korpusas | plastikas |
| Savybės | laikmatis, temperatūros valdymas, ekranas |
| Rodyti daugiau | |




























































