Lygintuvas Philips GC4901 kaina
Lygintuvas Philips GC4901 kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (36)
Ecost prekė po grąžinimo, Philips Azur GC4901/10 garų lyginimo stotis 0,3 l Stea.. |
Po grąžinimo
|
68.37 €
|
Išparduota1stop.lt |
Philips Iron GC4901/10 Steam Iron, 2800 W, Water tank capacity 300 ml, Continuou.. |
|
74.90 €
|
Išparduotafortakas.lt |
Philips Iron GC4901/10 Steam Iron, 2800 W, Water tank capacity 300 ml, Continuou.. |
|
76.01 €
|
Išparduotatechnorama.lt |
Philips Iron GC4901/10 Steam Iron, 2800 W, Water tank capacity 300 ml, Continuou.. |
|
76.29 €
|
Išparduotatviranga.lt |
Philips Iron GC4901/10 Steam Iron, 2800 W, Water tank capacity 300 ml, Continuou.. |
|
76.31 €
|
Išparduotabaitukas.lt |
Philips Iron GC4901/10 Steam Iron, 2800 W, Water tank capacity 300 ml, Continuou.. |
|
76.33 €
|
Išparduotakilobaitas.lt |
Philips Iron GC4901/10 Steam Iron, 2800 W, Water tank capacity 300 ml, Continuou.. |
|
76.80 €
|
Išparduotapulson.lt |
Ecost prekė po grąžinimo, Philips Azur GC4901/10 garų lyginimo stotis 0,3 l Stea.. |
Po grąžinimo
|
82.07 €
|
Išparduotaprintera.lt |
Philips Iron GC4901/10 Steam Iron, 2800 W, Water tank capacity 300 ml, Continuou.. |
|
82.79 €
|
Išparduotabuitex.lt |
Philips Iron GC4901/10 Steam Iron, 2800 W, Water tank capacity 300 ml, Continuou.. |
|
88.92 €
|
Išparduotaitwork.lt |
Philips Iron GC4901/10 Steam Iron, 2800 W, Water tank capacity 300 ml, Continuou.. |
|
89.19 €
|
Išparduotaskytech.lt |
Philips Iron GC4901/10 Steam Iron, 2800 W, Water tank capacity 300 ml, Continuou.. |
|
93.42 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
Kainų kitimo istorija - Lygintuvas Philips GC4901

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Lygintuvas Philips GC4901
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 8710103886327 |
| Tipas | lygintuvas |
| Galia | 2800w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 50g/min. |
| Padas | steamglide elite |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 300ml |
| Laido ilgis | 2.5m |
| Jonizuoti garai | + |





































