Philips PSG3000 kaina
Philips PSG3000 kaina
Philips PSG3000/30 garočių stotisKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 121.0 € Daugiau |
|
93.59 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Lyginimo sistema Philips 3000 Series PSG3000/30, balta sp./violetinė sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 118.9 € Daugiau |
|
94.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Laidynė PHILIPS PSG3000/30Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
112.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Lyginimo sistema Philips PSG3000/30Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
90.70 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
90.70 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Philips PSG3000/ 30 lyginimo sistema10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 9.16 eur/mėn |
|
91.62 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Philips PSG3000/30 garočių stotisKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 121.0 € Daugiau |
|
93.59 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Lyginimo sistema Philips 3000 Series PSG3000/30, balta sp./violetinė sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 118.9 € Daugiau |
|
94.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Lyginimo sistema Philips 3000 Series PSG3000/30, balta sp./violetinė sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 118.9 € Daugiau |
|
94.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Philips Garų lyginimo stotis PSG3000/30, galia 2400 W, garų padidėjimas 350 g/mi..Daugiau |
|
95.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
3000 series Lyginimo sistema - PSG3000/30 |
|
97.49 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
97.49 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
IRONING STATION/PSG3000/30 PHILIPSDaugiau |
|
100.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
100.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Philips PSG3000/30 PerfectCare Steam Generator, Blue/White | PhilipsDaugiau |
|
100.59 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Philips 3000 series PSG3000/30 steam ironing station 2400 W 1.4 L Ceramic solepl..Daugiau |
|
100.67 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Philips | Steam Generator | PSG3000/30 3000 series | 2400 W | 1.4 L | 6 bar | Au..Daugiau |
|
103.24 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Philips 3000 Series, White/Violet PSG3000/30Daugiau |
|
103.41 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
103.41 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Philips 3000 series PSG3000/30 steam ironing station 2400 W 1.4 L Ceramic solepl..Daugiau |
|
106.20 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
106.20 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Philips 3000 serijos garų generatorius PSG3000/20Daugiau |
|
108.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
108.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Philips | Steam Generator | PSG3000/30 3000 series | 2400 W | 1.4 L | 6 bar | Au.. |
|
109.52 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Laidynė PHILIPS PSG3000/30Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
112.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Lyginimo sistema Philips PSG3000/30Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
112.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
112.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Philips 3000 series PSG3000/30 steam ironing station 2400 W 1.4 L Ceramic solepl.. |
|
119.29 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Philips 3000 series PSG3000/30 steam ironing station 2400 W 1.4 L Ceramic solepl.. |
|
121.46 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Lyginimo Sistema - Philips 3000 Serija PSG3000/30 2400W 1.4L Keraminis Padas Vio.. |
|
125.29 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 10:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 8720389029493 |
| Gamintojo kodas | psg3000/30 |
| Tipas | lyginimo sistema |
| Galia | 2400w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 120g/min. |
| Garų smūgis | 350g/min. |
| Padas | keramika |
| Vandens purkštukas | - |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | + |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 1400ml |
| Laido ilgis | -m |
| Jonizuoti garai | - |
| Kita informacija | galimybė naudoti vandenį iš čiaupo |
| Kaitinimo laikas | -min. |
| Temperatūros reguliavimas | rankinis |
| Palaikomos technologijos | anti calc |
| Garų slėgis | -bar |
| Rodyti daugiau | |























































