Lygintuvas Philips GC4541/20 kaina
Lygintuvas Philips GC4541/20 kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (34)
Ecost prekė po grąžinimo, Philips Azur GC4541/20 lygintuvas Garinis lygintuvas S.. |
Po grąžinimo
|
41.12 €
|
Išparduotaprintera.lt |
Ecost prekė po grąžinimo, Philips Azur GC4541/20 lygintuvas Garinis lygintuvas S.. |
Po grąžinimo
|
42.39 €
|
Išparduota24market.lt |
Ecost prekė po grąžinimo, Philips Azur GC4541/20 lygintuvas Garinis lygintuvas S.. |
Po grąžinimo
|
46.22 €
|
Išparduota1stop.lt |
Philips Steam iron GC4541/20 2400W, SteamGlide Plus, Quick Calc Release, 45g/min |
|
53.84 €
|
Išparduotakilobaitas.lt |
Philips Steam iron GC4541/20 2400W, SteamGlide Plus, Quick Calc Release, 45g/min.. |
|
63.28 €
|
Išparduotacomplius.lt |
Philips GC4541/20 Steam Iron, 2400 W, Continuous steam 45 g/min, White/Blue |
|
63.55 €
|
Išparduotafortakas.lt |
Philips GC4541/20 Steam Iron, 2400 W, Continuous steam 45 g/min, White/Blue GC45.. |
|
66.57 €
|
Išparduotaitwork.lt |
Philips GC4541/20 Steam Iron, 2400 W, Continuous steam 45 g/min, White/Blue GC45.. |
|
66.68 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
Philips Steam iron GC4541/20 2400W, SteamGlide Plus, Quick Calc Release, 45g/min |
|
67.70 €
|
Išparduotasmartech.ee |
Kainų kitimo istorija - Lygintuvas Philips GC4541/20

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Lygintuvas Philips GC4541/20
Informacija
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 8710103880493 |
| Tipas | lygintuvas |
| Galia | 2400w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 45g/min. |
| Garų smūgis | 200g/min. |
| Padas | steamglide plus |
| Vandens purkštukas | + |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | + |
| Apsauga nuo nutekėjimo | + |
| Vertikalus garinimas | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Guma padengta rankena | - |
| Vandens talpa | -ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | - |
| Laido ilgis | 2m |
| Jonizuoti garai | - |
| Svoris | 1.5kg |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |







































Kotryna
2023-05-08 18:28:43
Puikiai paduoda gara tiek horizontaliai, tiek vertikaliai. Idomus dizainas. Lyginti juo labai lengva, juolab iskart lygina bet koki audini is abieju pusiu. Man labai patiko steamglide pavirsius, anksciau buvau girdejusi apie tokia technologija. Rankoj patogu laikyti, mygtukai po ranka. Shnuras veik dvieju metru ilgio, lyginti netrukdo, nesusipainioja. Yra atskiras konteineris kalkiu nuosedoms, issivalo per 15 sekundziu.