Garų lygintuvas Philips Steam&Go GC362/80Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
102.15 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (73)
Philips | Steamer | GC362/80 | Handheld | 1300 W | 0.07 L | 24 g/min | Black |
|
51.10 €
|
Išparduotakilobaitas.lt |
Philips | GC362/80 | Steamer | Handheld | 1300 W | 0.07 L | 24 g/min | Black |
|
52.71 €
|
Išparduotabaitukas.lt |
Philips | Steamer | GC362/80 | Handheld | 1300 W | 0.07 L | 24 g/min | Black |
|
53.66 €
|
Išparduotapricemarket.lv |
„Philips Steamer GC362 / 80“ vadovas, 1300 W, 0,07 L, 24 g / min., Juodas |
|
54.03 €
|
Išparduotaintop.lt |
Philips | Steamer | GC362/80 | Handheld | 1300 W | 0.07 L | 24 g/min | Black |
|
54.75 €
|
Išparduotatrajektorija.lt |
Philips | Steamer | GC362/80 | Handheld | 1300 W | 0.07 L | 24 g/min | Black |
|
55.02 €
|
Išparduotamaziausiakaina.lt |
Philips | Steamer | GC362/80 | Handheld | 1300 W | 0.07 L | 24 g/min | Black |
|
55.50 €
|
Išparduota1stop.lt |
SALE OUT. Philips Steamer GC362/80 Handheld, 1300 W, 0.07 L, 24 g/min, Black, .. |
|
55.71 €
|
Išparduotapulson.lt |
Philips | Steamer | GC362/80 | Handheld | 1300 W | 0.07 L | 24 g/min | Black |
|
56.00 €
|
Išparduotafortakas.lt |
Parownica do ubrań Philips Steam&Go GC362/80 | GC362/80 | 8710103835189 |
|
57.40 €
|
Išparduotaenter24.eu |
Philips | Steamer | GC362/80 | Handheld | 1300 W | 0.07 L | 24 g/min | Black |
|
58.74 €
|
Išparduotaitwork.lt |
Philips | Steamer | GC362/80 | Handheld | 1300 W | 0.07 L | 24 g/min | Black |
|
59.18 €
|
Išparduotapirkpc.lt |
Garų valikliai Philips Steamer GC362/80 Handheld, 1300 W, 0.07 L, 24 g/min, Black |
|
62.18 €
|
Išparduotaevelatus.lt |
Philips | Steamer | GC362/80 | Handheld | 1300 W | 0.07 L | 24 g/min | Black |
|
71.99 €
|
Išparduotaskytech.lt |
„Philips“ garlaivis GC362 / 80 delninis, 1300 W, 0,07 l, 24 g / min, juodas |
|
75.24 €
|
Išparduotamarsietis.lt |
Philips Steamer GC362/80 Handheld, 1300 W, 0.07 L, 24 g/min, Black GC362/80 | .. |
|
81.94 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-08 13:09
! Praneškite apie klaidąKainų kitimo istorija - Philips Steam&Go GC362/80

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Philips Steam&Go GC362/80
Informacija
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Drabužių garintuvai |
| Prekės kodas | 8710103835189 |
| Gamintojo kodas | gc362/80 |
| Tipas | drabužių garintuvas |
| Galia | 1300w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 24g/min. |
| Garų smūgis | -g/min. |
| Vandens purkštukas | - |
| Savaiminis išsivalymas | - |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 70ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | + |
| Laido ilgis | 2.5m |
| Jonizuoti garai | - |
| Svoris | -kg |
| Kita informacija | smartflow šildoma garų plokštė; paruoštas naudoti šviesos indikatorius; horizontalus ir vertikalus garinimas; saugus visiems audiniams; galima pildyti bakelį naudojimo metu |
| Kaitinimo laikas | 0.75min. |
| Temperatūros reguliavimas | automatinis |
| Garų slėgis | -bar |
| Savybės | vertikalus garinimas, automatinis išsijungimas |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |






































































Artūras J.
2022-11-29 17:49:19
Iš principo žinojau ką perku, tad labai nenustebino šis prietaisas. Reikėjo "greito lyginimo" , be stovo prietaiso. Funkciją atlieka, tačiau tai nėra produktas, kurį galėčiau rekomenduoti 100 proc. - tarkim daugiau rekomenduočiau, nei kad ne. Minusai, ką ir dauguma paminėjo - maža talpa. Korpuso liejinys - tikrai matyti, kad gaminta daug ir greitai. Kurioje šalyje pagaminta, manau, nebus sunku nuspėti. Šiaip dar ankstoka pilnai vertinti, nes naudojau tik kartą. Žinau iš patirties kaip veikia stacionarūs. Žinoma, kažkokių stebuklų nėra ko tikėtis kai maksimalus garas: 24g/min. Tačiau, jei aktualu vežtis į kelionę arba greituoju būdu išsilyginti rūbą, tada prietaisas pasiteisins.