Philips Fidelio L3 kaina
Philips Fidelio L3 kaina
Philips L3/ 00 Black ausinės6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 26.82 eur/mėn |
|
160.92 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
160.92 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Fidelio Ant ausų dedamos belaidės ausinės Philips L3/00 |
|
210.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
210.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Philips Kopfhörer mit Mikrofon Fidelio L3 *Black* - Over-Ear | L3/00 | 489522910.. |
|
308.90 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Philips Kopfhrer mit Mikrofon Fidelio L3 *schwarz* - Over-Ear |
|
315.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
315.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Philips Fidelio L3 - Kopfhörer mit Mikrofon - ohrumschließend - Bluetooth - kabe.. |
|
324.40 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
324.40 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-31 15:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 4895229108394 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | triukšmo slopinimas |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 7 - 40000hz |
| Jautrumas | 103db |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Pakuotės turinys | kabelis, ausinės |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | 38val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | -g |
| Rodyti daugiau | |









































