Kavos aparatas Philips EP5543 kaina
Kavos aparatas Philips EP5543 kaina
Philips EP5543/90Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 774.0 € |
|
691.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Philips Espresso Machine | EP5543/90 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frot.. |
|
612.98 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Philips Espresso Machine | EP5543/90 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frot.. |
|
621.21 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Philips Espresso Machine | EP5543/90 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frot.. |
|
627.19 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Kavos aparatas Philips Espresso Aparatas | EP5543/90 | Slėgis 15 bar | Su pieno .. |
|
642.80 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
642.80 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Philips Espresso Machine | EP5543/90 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frot.. |
|
650.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
650.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Kavos aparatas Philips EP5543/90Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
659.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
659.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Kavos aparatas Philips EP5543/90Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
659.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
659.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Series 5500 Visiškai automatinis espreso kavos aparatas - EP5543/90 |
|
659.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
659.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Ekspres ciśnieniowy Philips LatteGo EP5543/90 | EP5543/90 | 8720389032356 |
|
672.25 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Philips EP5543/90Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 774.0 € |
|
691.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Philips 5500 series 5500 serijos EP5543/90 visiškai automatinis espreso aparatas |
|
707.98 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
707.98 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Kiti smulkūs buitiniai prietaisai Philips Espresso Machine | EP5543/90 | Pump p.. |
|
796.21 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 8720389032356 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su automatiniu pieno plakimu |
| Galia | 1500w |
| Aukštis | 43.3cm |
| Plotis | 24.6cm |
| Gylis | 37.1cm |
| Svoris | 8kg |
| Slėgis | 15bar |
| Gaminamos kavos tipas | cappuccino, espresso, karštas vanduo, latte machiatto, juoda kava, americano, latte |
| Vandens talpa | 1.8l |
| Rezervuaras pienui | + |
| Kavos pupelių talpos dydis | 275g |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Programos | individualus programavimas - kavos receptai |
| Indikatoriai | elektroninis ekranas |
| Ekranas | + |
| Korpusas | metalas, plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava, kavos pupelės |
| Priedai | aquaclean filtras |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |












































