Karšto oro gruzdintuvė Ninja AF140EUCM kaina
Karšto oro gruzdintuvė Ninja AF140EUCM kaina
Ninja Air Fryer Pro AF140EUCMKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 144.0 € |
|
93.45 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Karšto oro gruzdintuvė NINJA Pro AF140EUCM 4.7L, raudonaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
102.62 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
102.62 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Ninja AF140EUCM10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 10.49 eur/mėn |
|
104.88 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Karšto oro gruzdintuvė NINJA Pro AF140EUCM 4.7L, raudonaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
108.90 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
108.90 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Karšto oro gruzdintuvė Ninja Pro AF140EUCM, raudona sp., 1750 W, 4.7 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 142.9 € |
|
108.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
108.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Karšto oro gruzdintuvė Ninja Pro AF140EUCM, raudona sp., 1750 W, 4.7 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 142.9 € |
|
108.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
108.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Ninja AF140EUCM gruzdintuvė Vienas 4,7 L Autonominės Karšto oro gruzdintuvė Cina.. |
|
119.19 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Ninja AF140EUCM fryer Single 4.7 L Stand-alone Hot air fryer Cinnamon colour |
|
119.43 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Ninja AF140EUCM fryer Single 4.7 L Stand-alone Hot air fryer Cinnamon colour |
|
122.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
122.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Ninja AF140EUCM fryer Single 4.7 L Stand-alone Hot air fryer Cinnamon colour |
|
124.36 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
124.36 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Ninja AF140EUCM fryer Single 4.7 L Stand-alone Hot air fryer Cinnamon colour |
|
126.06 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Ninja AF140EUCM gruzdintuvė Vienguba 4,7 l Atskirai pastatoma karšto oro gruzdin..Daugiau |
|
127.05 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Ninja AF140EUCM gruzdintuvė Vienas 4,7 L Autonominės Karšto oro gruzdintuvė Cina..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
129.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Ninja AF140EUCM fryer Single 4.7 L Stand-alone Hot air fryer Cinnamon colour |
|
133.92 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Ninja AF140EUCM kepimo keptuvė Vienguba 4.7 L Nepriklausoma Karšto oro kepimo ke.. |
|
135.45 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Orkaitė su Oro Fritavimo Funkcija - Ninja AF140EUCM 4.7L Jutiklinis Valdymas 4 P.. |
|
151.39 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 20:52
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NINJA |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Prekės kodas | 622356308526 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 4.7l |
| Krepšelio talpa | -kg |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Galia | -w |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 26.5cm |
| Plotis | 28.5cm |
| Gylis | 36cm |
| Svoris | 4.82kg |
| Gamintojo kodas | af140eu |
| Korpusas | nerūdijantis plienas, plastikas |
| Savybės | laikmatis, temperatūros valdymas, ekranas |
| Rodyti daugiau | |






































