Šaldiklis Midea HS-258CN kaina
Šaldiklis Midea HS-258CN kaina
Midea MCF3085W (HS-258CN)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 235.0 € |
|
187.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Midea MDRC279FZF01CE (MCF3085W) white |
|
179.68 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
179.68 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Midea MCF3085W (HS-258CN)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 235.0 € |
|
187.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldiklio dėžė Midea MCF3085W (HS-258CN)Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
188.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
188.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Šaldiklis Midea MCF3085W (HS-258CN)Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
188.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
188.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Midea HS-258C(N) šaldiklis Šaldiklis-skrynia Pastatomi 198 L Balta |
|
201.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
201.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Midea MCF3085W (HS-258CN) white |
|
205.03 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
205.03 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 22:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 4627121252482 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | mcf3086w (hs-324cn) |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 250kwh |
| Bendra talpa | 198l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 9kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 94.5cm |
| Gylis | 52.3cm |
| Svoris | 33kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Padėklas ledukams | + |
| Rodyti daugiau | |



























