Microsoft Surface Pro 7 kaina
Microsoft Surface Pro 7 kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (35)
Nešiojamas kompiuteris Microsoft Surface Pro 7, 1035G4, 256 GB, 12,3 Coliai, Win.. |
|
732.05 €
|
Išparduotaprintera.lt |
Microsoft Surface Pro 7 12.3" i5-1035G4 16GB 256GB W10Pro Platinum planšetinis k.. |
|
739.49 €
|
Išparduotarde.lt |
Microsoft Surface Go 3 Business 4G LTE 128 GB 26.7 cm (10.5inch) Intel Core i3 8.. |
|
840.77 €
|
Išparduotaitwork.lt |
Microsoft Surface Go 3 Business 4G LTE 128 GB 26,7 cm (10.5") Intel® Core™ i3 8 .. |
|
912.16 €
|
Išparduotazemakaina.lt |
Nešiojamas kompiuteris MICROSOFT Surface Pro 7 12.3"/i5-1035G4/8GB/128GB SSD/Int.. |
|
915.25 €
|
Išparduotatechnorama.lt |
Reteq Certified Planšetė Reteq Certified Microsoft Surface Pro7 12,3"i7-1065G7/1.. |
|
979.00 €
|
Išparduotafrog.ee |
MS Surface Pro 7 Intel Core i5-1035G4 12.3inch 8GB RAM 256GB SSD Intel Iris Plus.. |
|
1003.04 €
|
Išparduotapenki.lt |
Nešiojamas kompiuteris „Microsoft Planšetė Surface Pro7 i5/16/256“ platina |
|
1110.99 €
|
Išparduotavarle.lt |
Microsoft Surface Pro 7 I5-1035G4 1.1GHz, 256GB SSD, 8GB 12.3" (2736x1824) TOUCH.. |
|
1119.00 €
|
Išparduotaitsupply.lt |
Microsoft Surface Pro 7 Platinum, 12.3 ", Touchscreen, 2736 x 1824 pixels, Intel.. |
|
1143.11 €
|
Išparduotatviranga.lt |
Microsoft Microsoft Surface Pro 7 12.3" VDV-00019 nešiojamas kompiuteris |
|
1202.21 €
|
Išparduotabite.lt |
Microsoft Surface Pro 7 Platinum, 12.3 ", Touchscr een, 2736 x 1824 pixels, Inte.. |
|
1213.10 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
12" MS Surface Pro 7+ i5-1135G7 8GB 256GB NVMe Windows 10 Professional N.. |
|
1225.49 €
|
Išparduotamdata.lt |
Planšetinis kompiuteris Surface Pro 7, 12.3 " Touchscreen i5-1035G4,2736 x 1824,.. |
|
1379.00 €
|
Išparduotabigbox.lt |
MS Surface Pro 7 Intel Core i5-1035G4 12.3inch 8GB RAM 256GB SSD Intel Iris Plus.. |
|
1474.12 €
|
Išparduotatrajektorija.lt |
Ultrabook Microsoft Surface Pro 7 12.3" i5-1035G4 8 GB RAM 256 GB SSD J.. |
|
1492.28 €
|
Išparduotacrazyshop.lv |
Planšetinis kompiuteris MICROSOFT Surface Pro 7 12.3 i5-1035G4/8/256/Win Black |
|
1608.25 €
|
Išparduotatopocentras.lt |
Surface Pro 7 Black 256GB/i7-1065G7/16GB/12.3" Commercial PVT-00017Surface Pro 7.. |
|
2213.00 €
|
Išparduotaskytech.lt |
Knyginis kompiuteris 2 in 1 Microsoft SURFACE PRO 7 12,3" Intel Core™ i7-1065G7 |
|
2415.99 €
|
Išparduotaarteta.lt |
Nešiojamas kompiuteris Microsoft Surface Pro 7 Platinum 12.3" TOUCH i7-1065G7 16.. |
|
2643.00 €
|
Išparduotaogmina.lt |
Kainų kitimo istorija - Microsoft Surface Pro 7

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Microsoft Surface Pro 7
Informacija
| Prekės ženklas | MICROSOFT |
| Kategorija | Planšetiniai kompiuteriai |
| Prekės kodas | 0889842202090 |
| Ekrano dydis | 12+"" |
| Ekrano įstrižainė | 12.3" (~31.24 cm) |
| Maksimali raiška | 2736 x 1824 |
| Ekrano tipas | ips |
| Vidinė atmintis | 128 gb (dalis skirta os) |
| Procesoriaus taktinis dažnis | 1.1 - 3.7 |
| Operacinės sistemos versija | windows 10 home |
| 5G | - |
| 4G | - |
| 3G | - |
| Operacinė sistema | windows 10 |
| Pagrindinė kamera | 8 mp |
| Priekinė kamera | 5 mp |
| WiFi | yra |
| GPS | nėra |
| Bluetooth | yra |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8192mb |
| Atminties kortelės tipas | micro sd |
| Skirta vaikams | - |
| Svoris | 0.7kg |
| Matmenys | 29.2 x 20.1 x 0.85 cm |
| Jungties tipas | usb, usb 3.0, 3.5 mm |
| Maksimalus naudojimo laikas (val.) | 10.5 |
| Gylis | 20.1cm |
| Plotis | 29.2cm |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |










































Pro
2020-01-20 14:43:23
Tikėjausi šiek tiek pažangesnio septintojo „Surface Pro“. „USB-C“ yra puiku, tačiau įrenginiui už tokią kainą jis turėtų būti „Thunderbolt 3. Plus“. Be to, ekrano rėmai yra baisiai stori planšetiniams kompiuteriams.