Microsoft Surface Pro 11 Oled 512GB kaina
Microsoft Surface Pro 11 Oled 512GB kaina
Microsoft Surface Nešiojamas kompiuteris (Copilot+ PC) - Snapdragon X Elite | 13..Daugiau |
|
1753.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
1753.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris Planšetė Microsoft EP2-20248 13" 16 GB RAM 512 GB Platina..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2298.69 € |
|
2095.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Microsoft Surface Pro Copilot+ PC 13" OLED QC XElite 16GB 512GB Black ZIA-00024 ..10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 145.00 eur/mėn |
|
1449.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Microsoft Surface Pro (11th Edition) Copilot+ PC 13" OLED 2in1 Platinum Snapdrag..Daugiau |
|
1608.85 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Microsoft Surface Pro (11. Edition) Copilot+ PC 13" OLED 2in1 Platin Snapdragon®..Daugiau |
|
1615.15 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Microsoft Surface Nešiojamas kompiuteris (Copilot+ PC) - Snapdragon X Elite | 13..Daugiau |
|
1753.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
1753.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
MS Srfc Pro 11 13 colių Eli / 16 / 512 W11H ZIA-00024 (196388292585) |
|
1810.50 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Microsoft Surface Pro 11 Copilot+ PC Intel Core Ultra 7 512 GB 33 cm (13) 16 GB ..Daugiau |
|
1898.13 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1898.13 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Microsoft Surface Pro 11. Edition Copilot+ Platin 512GB Ultra 7 16GB Win 11 Pro .. |
|
2065.65 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Nešiojamas kompiuteris Planšetė Microsoft EP2-20248 13" 16 GB RAM 512 GB Platina..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2298.69 € |
|
2095.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 10:22
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Microsoft |
| Kategorija | Planšetiniai kompiuteriai |
| Prekės kodas | 196388290710 |
| Ilgis | 287 |
| Plotis | 209 |
| Aukštis | 9.3 |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Korpuso spalva | Juoda |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 0.895 |
| Ekrano įstrižainė | 13 |
| Liečiamas ekranas | + |
| Ekrano paviršiaus tipas | Blizgus |
| Procesoriaus tipas | Qualcomm |
| Procesoriaus klasė | Qualcomm Snapdragon |
| Procesoriaus modelis | Snapdragon® X Elite |
| Procesoriaus branduoliai | 12 |
| Procesoriaus dažnis | 3.4 |
| Operatyviosios atminties tipas | LPDDR5X |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Adreno |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | - |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Baterijos technologija | Li-Ion |
| Kompiuterio tipas | Su sensoriniu ekranu |
| Ekrano tipas | OLED |
| Modelis | ZIA-00024 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Ekrano raiška | 2880 x 1920 |
| Jungtys | DisplayPort |
| Atskiras skaičių blokas | - |
| Ekrano dažnis | 120 |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| IPS ekranas | - |
| Įmontuotas privatumo filtras | - |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | Wi-Fi 7 |
| Su vaizdo kamera | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Baterijos veikimo trukmė iki | 14 |
| Saugos sistema | TPM 2.0 |
| Serija | Microsoft Surface Pro 11 |
| Vaizdo plokštės modelis | Qualcomm® Adreno™ GPU |
| Jutiklinė juosta ("Touch Bar") | - |
| Integruota baterija | + |
| Atnaujintas | - |
| Perpakuotas | - |
| Rodyti daugiau | |



































