Microsoft Surface Pro 10 256GB kaina
Microsoft Surface Pro 10 256GB kaina
Planšetė Microsoft Surface Pro 10 Core Ultra 5-135U | 13" Dotyk | 16GB | 256GB |..Daugiau |
|
1899.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
1899.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Planšetinis kompiuteris Microsoft Surface Pro 10, 13", 16GB/256GB, juoda sp.Daugiau |
|
1959.00 €
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nešiojamas kompiuteris Planšetinis kompiuteris - Microsoft - Surface Pro 10 - In..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2256.34 € Daugiau |
|
2031.01 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Microsoft Laptop Microsoft Microsoft Surface Pro 10 Intel Core Ultra 5 256 GB 33..Daugiau |
|
1570.13 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Microsoft Microsoft Surface Pro 10 Intel Core Ultra 5 256GB 33cm (13") 16GB Wi-..Daugiau |
|
1765.05 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Microsoft Surface Pro 10, 16GB/256GB, Black, Windows 11 Pro ZDT-00022Daugiau |
|
1780.23 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
1780.23 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Microsoft Surface Pro 10 Intel CoreDaugiau |
|
1802.84 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1802.84 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Microsoft Surface Pro 10 Platinum 256GB Ultra 5 16GB Win 11 Pro 5G | EP2-14742 |..Daugiau |
|
1825.80 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
„Microsoft Surface Pro10 256GB“ (i5 / 16GB) juodas W11 PRODaugiau |
|
1829.00 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Microsoft Surface Pro 10 Platinum 256GB Ultra 5 16GB Win 11 Pro 5G | EP2-14742 |..Daugiau |
|
1829.35 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Microsoft Surface Pro10 13" U135 16GB 256GB 5G/ LTE W11Pro Platinum EP2-14742 pl..10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 183.57 eur/mėn Daugiau |
|
1835.68 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
"Microsoft Surface Pro10 i5/16/256 (5G/LTE) W11Pro Platinum"Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
1835.68 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
1835.68 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
MICROSOFT Microsoft Surface Pro 10, 13", 135U, 16GB RAM, 256GB SSD, Windows 11 P..Daugiau |
|
1852.86 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Planšetė Microsoft Surface Pro 10 Core Ultra 5-135U | 13" Dotyk | 16GB | 256GB |..Daugiau |
|
1899.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
1899.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Microsoft Surface Pro 10Daugiau |
|
1909.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1909.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
"Microsoft Surface Pro10 i5/16/256 (5G/LTE) W11Pro Platinum"Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
1909.11 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
1909.11 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Microsoft Surface Pro 10 Intel Core Ultra 5 256 GB 33 cm (13") 16 GB Wi-Fi 6E (8..Daugiau |
|
1931.37 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1931.37 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Planšetinis kompiuteris Microsoft Surface Pro 10, 13", 16GB/256GB, juoda sp.Daugiau |
|
1959.00 €
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Planšetinis kompiuteris Microsoft Surface Pro 10, 13", 16GB/256GB, juoda sp.Daugiau |
|
1959.00 €
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Nešiojamas kompiuteris Planšetinis kompiuteris - Microsoft - Surface Pro 10 - In..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2256.34 € Daugiau |
|
2031.01 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Laptop Computer Microsoft Surface Pro 10 - Black - 13 Inch - Ultra 5 135U - 16GB.. |
|
2052.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
2052.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
Microsoft Surface Pro 10 5G Intel Core Ultra 5 LTE 256 GB 33 cm (13") 16 GB Wi-F.. |
|
2773.83 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 06:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MICROSOFT |
| Kategorija | Planšetiniai kompiuteriai |
| Prekės kodas | 0196388431281 |
| Ilgis | 208.6 |
| Plotis | 287 |
| Aukštis | 9.3 |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Korpuso spalva | Platinos |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 0.879 |
| Ekrano įstrižainė | 13 |
| Liečiamas ekranas | + |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesoriaus modelis | 165U |
| Procesoriaus branduoliai | 12 |
| Procesoriaus dažnis | 1.2 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Intel |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 11 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | - |
| Bluetooth sąsaja | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Kompiuterio tipas | Su sensoriniu ekranu |
| Garantija baterijai | 12 |
| Baterijos talpa | 48 |
| Ekrano tipas | PixelSense™ |
| Modelis | ZDV-00004 |
| Garso sistema | Stereo |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 256 GB |
| SSD disko talpa | 256 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Buferinė atmintis (Cache) | 12 |
| Ekrano raiška | 2880 x 1920 |
| Jungtys | Bluetooth 5.3 |
| Atskiras skaičių blokas | - |
| Ekrano dažnis | 120 |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | 802.11ax (gen.6) |
| Su vaizdo kamera | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Serija | Microsoft Surface Pro 10 |
| Procesoriaus karta | Meteor Lake (Intel) |
| Vaizdo plokštės modelis | Intel HD |
| Kilmės šalis | Amerika |
| Operacinės sistemos kalba | Lenkų |
| Integruota baterija | + |
| Atnaujintas | - |
| Baterijos talpa (Wh) | 48 |
| Perpakuotas | - |
| Rodyti daugiau | |


































