Apple iPad Air 13 2025 256GB kaina
Apple iPad Air 13 2025 256GB kaina
iPad Air 13" (M3) Wi-Fi 256GB - Space GrayiDeal dabar C&C. Užsisakyk internetu, atsiimk šiandien. |
|
929.00 €
|
Į parduotuvę cec.lt |
iPad Air 13" Apple M3 Wi-Fi + Cellular 256GB - Blue MCJ64HC/AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1279.0 € |
|
1092.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Planšetinis kompiuteris APPLE iPad Air 13" M3 256GB Wi-Fi + Cellular PurpleNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
1098.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad Air M3 Wi-Fi + Cellular MCJ64HC/A, 13", 8GB/2..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1149 € Daugiau |
|
1098.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Apple iPad Air 13'' (2025), M3, 256 GB, WiFi, space gray - Planšetinis kompiuter..Microsoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę Daugiau |
|
799.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
799.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Apple iPad Air 13" M3 7th Gen (2025) (Pilka / Sidabrinė, 256GB)Daugiau |
|
855.80 €
|
Į parduotuvę zalialape.lt |
Apple iPad Air 13" M3 7th Gen (2025) 256GB WiFi Grey REFURBISHED Brand NewDaugiau |
Atnaujinta
|
889.35 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Apple iPad Air 13" 2025 Wi-Fi 256 GB Starlight MCNQ4TY/A | MCNQ4TY/A | 019594997..Daugiau |
|
910.30 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Apple iPad Air 13" 2025 Wi-Fi 256 GB Polarstern MCNQ4TY/A | MCNQ4TY/A | 01959499..Daugiau |
|
912.10 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Apple 13-inch iPad Air M3 Wi-Fi 13 256GB 8GB BlåDaugiau |
|
924.93 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
924.93 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Apple iPad Air 13" M3 Wi-Fi 256GB Blue MCNP4HC/ A planšetinis kompiuteris6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 154.33 eur/mėn Daugiau |
|
925.98 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Planšetė Apple iPad Air 13" M3 Wi-Fi 256GB Blue MCNP4HC/ANemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
925.98 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
925.98 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
iPad Air 13" (M3) Wi-Fi 256GB - Space GrayiDeal dabar C&C. Užsisakyk internetu, atsiimk šiandien. |
|
929.00 €
|
Į parduotuvę cec.lt |
Apple | iPad Air | 13 " | Space Gray | IPS | 2732 x 2048 pixels | Apple M3 | 8 G..Daugiau |
|
945.95 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Apple iPad Air 13 (2025) Wi-Fi, 256GB, Purple MCNR4HC/ADaugiau |
|
966.69 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
966.69 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Planšetė Apple iPad Air 13" M3 Wi-Fi 256GB Space Grey MCNN4HC/AIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
1009.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1009.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Apple iPad Air 13" Apple M3 Wi-Fi + Cellular 256GB - Starlight - MCJ74HC/ADaugiau |
|
1039.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1039.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
iPad Air 13" Apple M3 Wi-Fi + Cellular 256GB - Blue MCJ64HC/AKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1279.0 € |
|
1092.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Planšetinis kompiuteris APPLE iPad Air 13" M3 256GB Wi-Fi + Cellular PurpleNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
1098.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad Air M3 Wi-Fi + Cellular MCJ64HC/A, 13", 8GB/2..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1149 € Daugiau |
|
1098.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad Air M3 Wi-Fi + Cellular MCJ64HC/A, 13", 8GB/2..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1149 € Daugiau |
|
1098.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Apple iPad Air 13" Apple M3 Wi-Fi + Cellular 256GB - Blue | AppleDaugiau |
|
1137.19 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-30 18:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Apple |
| Kategorija | Planšetiniai kompiuteriai |
| Prekės kodas | 195949976896 |
| Energijos klasė | g |
| Ekrano dydis | 13" |
| Raiška | 2732 x 2048 |
| Ekrano tipas | liquid retina |
| Vidinė atmintis | 256 gb |
| Operacinės sistemos versija | ipados 18 |
| 5G | - |
| 4G | - |
| 3G | - |
| Kolonėlės | stereo |
| Operacinė sistema | ipados 18 |
| Baterijos tipas | lithium polymer (lipo) |
| Budėjimo laikas iki | 10val. |
| Fotografavimo galimybė | + |
| Pagrindinė kamera | 12 mp |
| Priekinė kamera | 12 mp |
| Blykstė | - |
| WiFi | 802.11 6e |
| GPS | - |
| Procesoriaus tipas | apple m3 |
| Bluetooth | + |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8000mb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Tipas | planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.617kg |
| SIM | - |
| Skambinimo funkcija | - |
| Matmenys | 247.6 x 178.5 x 6.1 mm |
| Jungties tipas | usb-c |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | kabelis, planšetė |
| Gamintojo kodas | ipad air |
| Kita informacija | touch id viršutiniame mygtuke; true tone ir p3 spalvų gama; palaiko apple pencil pro ir apple pencil (usb‑c); wi‑fi 6e ir bluetooth 5.3 |
| Gamintojo procesorius | apple m2 |
| USB jungtys | usb type-c |
| Korpusas | aliumininis korpusas |
| Maksimalus naudojimo laikas (val.) | 10 |
| Aukštis | 28.06cm |
| Gylis | 0.61cm |
| Plotis | 21.49cm |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Populiariausi modeliai | ipad air |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 20 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 30 |
| Rodyti daugiau | |






















































