Microsoft Surface Pro 12 256GB kaina
Microsoft Surface Pro 12 256GB kaina
Microsoft Surface Pro Copilot+ PC for Business - 12-inch - - Snapdragon X Plus X.. |
|
1166.60 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Microsoft Surface Pro Copilot+ PC for Business - 12-inch - Tablet - Snapdragon X.. |
|
1168.64 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Microsoft Surface Pro Copilot+ PC for Business - 12-inch - Tablet - Snapdragon X..Daugiau |
|
1169.45 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Microsoft Surface Pro 12"/SD-X1P-42-100/12"/2196x1464/T/16GB/256GB/Adreno/W11H/P..Daugiau |
|
1175.85 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
MICROSOFT Surface Pro 12 2-in-1 for Business, Platinum, Snapdragon X Plus, 16GB/..Daugiau |
|
1189.90 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Planšetė „Microsoft Surface Pro Copilot+“ verslui skirtas kompiuteris – 12 colių.. |
|
1241.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
1241.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Microsoft Surface Pro 12 Qualcomm Snapdragon 256 GB 30.5 cm (12) 16 GB Wi-Fi 7 (.. |
|
1267.36 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1267.36 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Microsoft Surface Pro 12 Snapdragon 256 GB 30.5 cm (12") 16 GB Wi-Fi 7 (802.11be.. |
|
1294.10 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Microsoft Surface Pro Copilot+ PC 12" X1P-42-100 16GB 256SSD W11Pro Platinum pla..10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 150.00 eur/mėn |
|
1499.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 18:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Microsoft |
| Kategorija | Planšetiniai kompiuteriai |
| Prekės kodas | 196388500116 |
| Kompiuterio paskirtis | verslui |
| Procesoriaus tipas | intel core i5 |
| Diskas SSD M.2 PCIe | 256gb |
| Diskas SSD M.2 | -gb |
| Atminties dydis | 8gb |
| Vaizdo plokštės tipas | integruota |
| Operacinė sistema | windows 10 |
| Ekrano dydis | 12" |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Ekrano tipas | ips+ |
| Matinis ekranas | - |
| Maksimali raiška | 1600 x 900 |
| Ekrano įstrižainė | 12.5" (~31.8 cm) |
| Procesorius | intel celeron n4020 |
| Procesoriaus taktinis dažnis | 1 - 3.6ghz |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | 2 |
| Maksimali pagrindinė atmintis | 8gb |
| Atminties tipas | ddr4l |
| Atminties dažnis | 3733mhz |
| Atminties lizdų skaičius (viso/laisvų) | 0/0 |
| Vaizdo plokštė | intel uhd graphics g1 |
| Vaizdo plokštės atminties tipas | nėra informacijos |
| Bluetooth | + |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | 802.11ax (gen. 6) |
| HDMI | + |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | - |
| USB-C | - |
| Integruotas atminties kortelių skaitytuvas | - |
| Optinis įrenginys | + |
| Klaviatūra | angliška (eng) |
| Klaviatūra su apšvietimu | - |
| Operacinės sistemos kalbos versija | lenkų |
| Integruota Web kamera | + |
| Baterijos talpa | 5403 |
| Plotis | 20.6cm |
| Aukštis | 1.6cm |
| Ilgis | 27.8cm |
| Svoris | 1.1kg |
| Pardavėjo šalis | lietuva |
| Rodyti daugiau | |






























