Logitech Zone Vibe 100 kaina
Logitech Zone Vibe 100 kaina
Ausinės LOGITECH Zone Vibe 100, Off WhiteKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 99.99 € Daugiau |
|
69.99 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Logitech Zone Vibe 100Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 86.9 € Daugiau |
|
82.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Belaidės ausinės Logitech Zone Vibe 100 981-001219, balta sp.Daugiau |
|
87.90 €
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Ausinės Logitech Zone Vibe 100, belaidės, juodosNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
119.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
119.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
LOGITECH ZONE VIBE 100 - OFF WHITE M / N:A00167 - BT- WW - STANDALONE (Keturguba..Daugiau |
|
68.89 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Logitech Zone Vibe 100 Belaidės ausinės, Bluetooth, GraphiteKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. Daugiau |
|
69.50 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
69.50 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Ausinės LOGITECH Zone Vibe 100, Off WhiteKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 99.99 € Daugiau |
|
69.99 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Ausinės Logitech Zone Vibe 100 BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
69.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
69.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Ausinės Logitech Zone Vibe 100 BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
73.49 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
73.49 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Logitech Zone Vibe 100 Graphite ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 7.43 eur/mėn Daugiau |
|
74.30 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
74.30 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Logitech Headset 981-001213 / Zone Vibe 100 BlackDaugiau |
|
77.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
77.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Logitech 981-001213 headphones/headset |
|
78.10 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
78.10 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
HEADSET ZONE VIBE 100/PINK 981-001224 LOGITECHDaugiau |
|
78.29 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
78.29 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
"LOGITECH ZONE VIBE 100" - GRAFITAS,A00167 - BT - EMEA - AUTONOMINISDaugiau |
|
78.69 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Belaidės ausinės Logitech Zone Vibe 100 981-001213, pilka |
|
80.08 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
80.08 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Logitech 981-001213 Ausinės be mikrofono ir ausinės su mikrofonu Laisvų rankų įr..Daugiau |
|
81.27 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Logitech Zone Vibe 100Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 86.9 € Daugiau |
|
82.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Logitech Zone Vibe 100 belaidės ausinės, BaltosDaugiau |
|
82.00 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
82.00 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Logitech HEADSET ZONE VIBE 100 WRL/BLACK 981-001213 LOGITECHDaugiau |
|
82.95 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Logitech Zone Vibe 100 Belaidės ausinės, Bluetooth, Graphite |
|
85.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
85.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Logitech Zone Vibe 100 GraphiteDaugiau |
|
85.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
85.65 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Logitech ausinės Zone Vibe 100 981-001213 belaidės, 30 m, 18 h pokalbio laikas, ..Daugiau |
|
85.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Logitech Zone Vibe 100 Belaidės ausinės, Bluetooth, Graphite |
|
86.52 €
|
Į parduotuvę didmeninistiekimas.lt |
Belaidės ausinės Logitech Zone Vibe 100 981-001219, balta sp.Daugiau |
|
87.90 €
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Logitech Zone Vibe 100 ausinės, belaidės, Bluetooth, grafito spalvosYra sandėlyje. |
|
91.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
91.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Logitech Zone Vibe 100 roseDaugiau |
|
91.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
91.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
Logitech Zone Vibe Wireless, Graphite. UC Version 981-001199Daugiau |
|
101.55 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
101.55 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Ausinės - Logitech Zone Vibe 100 Belaidė ausinė Bluetooth 5.2 Juoda |
|
106.39 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Logitech - Zone Vibe 100 Lightweight Wireless Over Ear Headphones - Noise Cancel.. |
|
108.30 €
|
Į parduotuvę etrade.lt |
Ausinės Logitech Zone Vibe 100, belaidės, juodosNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
119.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
119.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
LOGI Zone Vibe 100 Headset full size |
|
121.10 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
121.10 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 18:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 5099206103917 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | mikrofonas, triukšmo slopinimas |
| Laido ilgis | 1m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20 000hz |
| Jautrumas | 118db |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Pakuotės turinys | kabelis, ausinės |
| Kita informacija | belaidis veikimas iki 20 val |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Palaikomos technologijos | bluetooth 5.2 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 30m |
| Maksimalus veikimo laikas | 20val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 185g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | padėties koregavimas |
| Priedai | Įkrovimo laidas |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Rodyti daugiau | |






































































