Logitech Stereo Headset H111 kaina
Logitech Stereo Headset H111 kaina
Ausinės LOGITECH H111, su mikrofonu, sidabro sp.Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 24.49 € NuolaidaPrekės į minusą! Pasinaudok pasiūlymais! |
|
9.99 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Ausinės su mikrofonu Logitech Stereo H111, juodos spalvosKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 12.19 € |
|
9.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Laidinės ausinės Logitech H111 Analog, pilkaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 19.39 € |
|
10.67 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Laidinės ausinės Logitech H111 Analog, pilkaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 30.99 € |
|
17.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Logitech H111 Stereo Headset |
|
8.47 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
8.47 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Logitech | Stereo headset | H111 | Built-in microphone | 3.5 mm | GreyDaugiau |
|
8.80 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Logitech | Stereo headset | H111 | Built-in microphone | 3.5 mm | Grey 981-00059..Daugiau |
|
9.03 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Logitech | Stereo headset | H111 | On-Ear Built-in microphone | 3.5 mm | Grey |
|
9.21 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Logitech H111 Stereo Laidinės ausinės, 3.5mm jack, JuodaKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
9.44 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
9.44 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Logitech H111 Grey ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
9.49 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
9.49 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Ausinės LOGITECH Ausinės Stere H111 GreyPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
9.49 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
9.49 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Logitech | Stereo headset | H111 | Built-in microphone | 3.5 mm | Grey |
|
9.71 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Logitech | Stereo headset | H111 | Built-in microphone | 3.5 mm | GreyDaugiau |
|
9.85 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
9.85 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Ausinės LOGITECH Ausinės Stere H111 GreyIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
9.96 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
9.96 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Ausinės LOGITECH H111, su mikrofonu, sidabro sp.Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 24.49 € NuolaidaPrekės į minusą! Pasinaudok pasiūlymais! |
|
9.99 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Ausinės su mikrofonu Logitech Stereo H111, juodos spalvosKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 12.19 € |
|
9.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Laidinės ausinės Logitech H111 Analog, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 30.99 € |
|
10.02 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
10.02 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Logitech H111 Laisvų rankų įranga Vielinis Su lankeliu Biuras / skambučių centra.. |
|
10.19 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
10.19 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Logitech H111 Laisvų rankų įranga Vielinis Su lankeliu Biuras / skambučių centra.. |
|
10.36 €
|
Į parduotuvę elektromarket.lt |
Laidinės ausinės Logitech H111 Analog, pilkaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 19.39 € |
|
10.67 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Universalios ausinės Logitech H111, su mikrofonu, 3,5mm jungtisDaugiau |
|
11.20 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
11.20 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Logitech 981-000593 Ausinės be mikrofono ir ausinės su mikrofonu Laisvų rankų įr.. |
|
11.29 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Logitech | Stereo headset | H111 | Built-in microphone | 3.5 mm | Grey | 981-000.. |
|
11.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
11.30 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
"Logitech H111", Laidinis, Biuro / skambučių centras, 20 - 20000 Hz, 74 g, Ausin.. |
|
11.34 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Logitech | Stereo headset | H111 | Built-in microphone | 3.5 mm | Grey |
|
12.24 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
12.24 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Logitech | Stereo headset | H111 | Built-in microphone | 3.5 mm | GreyDaugiau |
|
12.30 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Logitech H111 981-000593 |
|
12.85 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
12.85 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Logitech H111 Laisvų rankų įranga Vielinis Su lankeliu Biuras / skambučių centra.. |
|
12.99 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
12.99 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
HEADSET STEREO H111/GREY 981-000593 LOGITECH |
|
13.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
13.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Logitech ausinės 981-000593 3.5mm, 2.35m laidas, 20-20000Hz, reguliuojamas stova.. |
|
13.70 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Ausinės Logitech H111 Stereo (981-000593)Nemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
15.60 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
15.60 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Logitech H111 Stereo Headset |
|
15.99 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
15.99 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
Laidinės ausinės Logitech H111 Analog, pilkaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 30.99 € |
|
17.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Logitech 981-000593 headphones/headset |
|
20.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
20.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Ausinės su mikrofonu Logitech 981-000593 Pilka |
|
43.60 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
43.60 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 5099206057340 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | darbui |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.8m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 100db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Pakuotės turinys | ausinės |
| Kita informacija | lankstus, padėties koregavimas mikrofonas; reguliuojamas lankelis; suderinama su įrenginiais, turinčiais 3,5 mm garso jungtį |
| Jautrumas (dB/mW) | 100 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 74g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Populiarūs modeliai | apple airpods 4 |
| Rodyti daugiau | |




























































































