Logitech G915 Tenkeyless kaina
Logitech G915 Tenkeyless kaina
LOGITECH G915 TKL LIGHTSPEED Wireless Mechanical Gaming Keyboard - CARBON - NORD..Daugiau |
|
185.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Belaidė žaidimų klaviatūra Logitech G915 TKL Lightspeed RGB Linear, NO, juoda sp..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 226.9 € |
|
210.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Logitech G915 TKL (920-009496) (DE) klaviatūra6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 16.67 eur/mėn |
|
99.99 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
99.99 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Logitech Gaming G915 TKL - Tastatur - backlit - USB, Bluetooth, LIGHTSPEED - QWE..Daugiau |
|
160.30 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
160.30 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Belaidė Mechaninė žaidimų klaviatūra Logitech G915 TKL, RGB, Lightspeed, Stilius..Daugiau |
|
171.73 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
171.73 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Logitech G915 TKL Gaming |
|
173.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
173.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
LOGITECH G915 TKL LIGHTSPEED Wireless Mechanical Gaming Keyboard - CARBON - NORD..Daugiau |
|
185.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Belaidė žaidimų klaviatūra Logitech G915 TKL Lightspeed RGB Linear, NO, juoda sp..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 226.9 € |
|
210.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Belaidė žaidimų klaviatūra Logitech G915 TKL Lightspeed RGB Linear, NO, juoda sp..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 226.9 € |
|
210.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
LOGITECH G915 TKL LIGHTSPEED Wireless Mechanical Gaming Keyboard - CARBON - NORD.. |
|
237.24 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Klaviatūra Logitech G915 TKL Tactile SWE (W), juodaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
237.25 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
237.25 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
LOGITECH G915 TKL LIGHTSPEED Wireless Mechanical Gaming Keyboard - CARBON - NORD.. |
|
237.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
237.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
LOGITECH G915 TKL LIGHTSPEED Wireless Mechanical Gaming Keyboard - CARBON - NORD.. |
|
248.56 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
248.56 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
LOGITECH G915 TKL - WHITE - PAN - 2.4GHZ/BT - NORDIC - TACTILEDaugiau |
|
250.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
250.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Klaviatūra Logitech G915 TKL Tactile SWE (W), juodaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
251.49 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
251.49 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 04:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Logitech |
| Kategorija | Klaviatūros |
| Prekės kodas | 5099206088825 |
| Gamintojo kodas | 920-009503 |
| Tipas | Žaidimų klaviatūra |
| Klaviatūros kalbos versija | anglų (en) |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Mygtukų skaičius | -vnt. |
| Kabelio ilgis | 1.8m |
| Klaviatūros tipas | mechaninė |
| Apšvietimas | + |
| Papildomi klavišai | skaičių blokas |
| Komplektacija | klaviatūra |
| Suderinama su šiais įrenginiais | „bluetooth“ režimas, „mac“ kompiuteris su macos 10.12.4 ar naujesne versija. ios įrenginiai su ios 10.3 ar naujesne versija. |
| Palaikomos aplinkos | windows 7, android, macos, windows 8, windows 10 |
| Palaikomos technologijos | usb, bluetooth |
| Plotis | 15cm |
| Aukštis | 2.2cm |
| Gylis | 3.68cm |
| Svoris | 0.81kg |
| Rodyti daugiau | |























































Tomas L.
2024-03-08 16:36:12
Kaip už tokią kainą totalus Logitech pufelis. Klavišų dažai nusitrynė nepraėjus net metams nuo pirkimo. Klavišai nekeičiami, labai juatriai reaguoja į bet kokį užsiteršimą. Geriau žiūrėti į panašaus kainos segmento Keychron.