Logitech G910 kaina
Logitech G910 kaina
Logitech G Logitech G 910-006139 kompiuterio pelė Žaidimams Dešinės rankos USB A..Daugiau |
|
85.88 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
85.88 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
LOGITECH G 910-006638 Gaming Mouse Right-hand RF Wireless Optical 32000 DPI |
|
129.10 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Logitech G 910-006181 kompiuterio pelė Žaidimams Dešinės rankos Radijo dažnio be..Daugiau |
|
153.25 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Logitech G G910 Orion Spectrum RGB Mechanical Gaming keyboard USB German Black |
|
215.56 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
215.56 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Logitech G G910 Orion Spectrum RGB Mechanical Gaming keyboard USB German Black |
|
313.19 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 11:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Klaviatūros |
| Prekės kodas | 5099206064249 |
| Tipas | laidinė klaviatūra |
| Klaviatūros kalbos versija | anglų (en) |
| Mygtukų skaičius | 113vnt. |
| Kabelio ilgis | 1.5m |
| Klaviatūros tipas | mechaninė |
| Apšvietimas | + |
| Plotis | 52.1cm |
| Aukštis | 4.2cm |
| Gylis | 25.2cm |
| Svoris | 1.7kg |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |


































