Šaldytuvas Liebherr ICSe 5103 kaina
Šaldytuvas Liebherr ICSe 5103 kaina
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr ICSe 5103Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1219 € |
|
944.68 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Liebherr ICSe 5103Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1084.0 € |
|
946.86 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
LIEBHERR ICSe 5103 ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
919.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
919.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICSe 5103Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
923.10 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
923.10 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
LIEBHERR ICSe 5103 Įmontuojamas šaldytuvas-šaldiklis |
|
923.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
923.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICSe 5103Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
944.68 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
944.68 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr ICSe 5103Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1219 € |
|
944.68 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr ICSe 5103Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1219 € |
|
944.68 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Liebherr ICSe 5103Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1084.0 € |
|
946.86 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICSe 5103Yra sandėlyje. |
|
949.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
949.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
LIEBHERR ICSe 5103 |
|
949.00 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
949.00 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Liebherr ICSe5103 montuojamasis šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 98.21 eur/mėn |
|
982.10 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 11:41
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803043492 |
| Gamintojo kodas | icse 5103 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje, Įmontuojamas šaldytuvas, išmanusis šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 228kwh |
| Bendra talpa | 264l |
| Šaldytuvo talpa | 183l |
| Šaldiklio talpa | 81l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15 / -26ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 11val. |
| Užšaldymo galia | 6kg/24h |
| Klimato klasė | sn-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | wifi, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 54.1cm |
| Aukštis | 177cm |
| Gylis | 54.5cm |
| Svoris | 58kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Palaikomos technologijos | less frost |
| Kitų skyrių vidaus temperatūra | +2 °c iki +9 °c |
| Rodyti daugiau | |





































