Šaldytuvas Liebherr IRSe 3900 kaina
Šaldytuvas Liebherr IRSe 3900 kaina
Liebherr IRSe 3900Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 816.0 € |
|
718.02 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr IRSe 3900 |
|
718.03 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
718.03 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Liebherr IRSe 3900Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 816.0 € |
|
718.02 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr IRSe 3900 |
|
718.03 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
718.03 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr IRSe 3900 | 4016803109297 |
|
719.25 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
719.25 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr IRSe 3900Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
765.00 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr IRSe 3900Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
787.94 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
LIEBHERR IRSe 3900 ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
808.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
808.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr IRSe 3900 PureYra sandėlyje. |
|
819.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
819.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 16:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803109877 |
| Šaldytuvo tipas | mini šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 93kwh |
| Bendra talpa | 137l |
| Šaldytuvo talpa | 137l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Temperatūra šaldiklyje | be šaldiklioºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | sn -st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis, sensorinis |
| Papildomos funkcijos | cooling plus |
| Plotis | 54.1cm |
| Aukštis | 87.2cm |
| Gylis | 54.5cm |
| Svoris | 29kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita | led apšvietimas; elektroninis jutiklinis valdymas; powercooling ventiliatorius |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Palaikomos technologijos | Šaldymo automatika |
| Rodyti daugiau | |


























