Šaldytuvas Liebherr ICNSe 5103 kaina
Šaldytuvas Liebherr ICNSe 5103 kaina
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr Pure ICNSe 5103Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1339 € |
|
1095.46 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Liebherr ICNSe 5103Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2629.0 € |
|
1396.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
LIEBHERR ICNSe 5103 ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
1059.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1059.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICNSe 5103 Pure NoFrostYra sandėlyje. |
|
1059.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1059.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Liebherr ICNSe5103 montuojamasis šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 107.87 eur/mėn |
|
1078.65 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICNSe 5103Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1078.65 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1078.65 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr Pure ICNSe 5103Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1339 € |
|
1095.46 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr Pure ICNSe 5103Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1339 € |
|
1095.46 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
LIEBHERR ICNSe 5103 Built-in Šaldytuvas-Šaldiklis with BioCool and NoFrostDaugiau |
|
1095.46 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1095.46 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICNSe 5103Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1139.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1139.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Lodówka Liebherr Liebherr ICNSe 5103 Pure NoFrost, 253 L, SN-ST, 34 dB, 5 kg/24h.. |
|
1296.60 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Liebherr Lodówka Liebherr Liebherr ICNSe 5103 Pure NoFrost, 253 L, SN-ST,.. |
|
1303.70 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Šaldytuvas Liebherr Liebherr ICNSe 5103 Pure NoFrost, 253 L, SN-ST, 34 dB, 5 kg/.. |
|
1395.20 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Liebherr ICNSe 5103Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2629.0 € |
|
1396.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 10:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803104964 |
| Gamintojo kodas | icnse 5103 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 227kwh |
| Bendra talpa | 253l |
| Šaldytuvo talpa | 183l |
| Šaldiklio talpa | 70l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15 / -26ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 6kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 34db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 57cm |
| Aukštis | 178.8cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 54.9kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita | 3 plastikiniai šaldiklio stalčiai; 3 lentynos durelėse |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Palaikomos technologijos | supercool automatika, superfrost automatika, duocooling |
| STAR klasė | 4 |
| Kitų skyrių vidaus temperatūra | +2 °c iki +9 °c |
| Rodyti daugiau | |



























