Šaldytuvas Liebherr ICNSF 5103 kaina
Šaldytuvas Liebherr ICNSF 5103 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2024-09-13 12:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803042914 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 284kwh |
| Bendra talpa | 253l |
| Šaldytuvo talpa | 183l |
| Šaldiklio talpa | 70l |
| Temperatūra šaldiklyje | -26ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 5kg/24h |
| Klimato klasė | e |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 54.1cm |
| Aukštis | 177cm |
| Gylis | 54.5cm |
| Svoris | 57.3kg |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |





































