Šaldiklis Liebherr GP 1376 kaina
Šaldiklis Liebherr GP 1376 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-10-17 11:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 4016803022930 |
| Gamintojo kodas | gp 1376 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 171kwh |
| Bendra talpa | 103l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 30val. |
| Užšaldymo galia | 11kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 38db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Aukštis | 85.1cm |
| Plotis | 55.3cm |
| Gylis | 65.9cm |
| Svoris | 35kg |
| Energijos sąnaudos | 0.414kwh/24 h |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Ledo gaminimo įranga | no |
| Rodyti daugiau | |
















































Goda Z.
2021-06-11 19:34:43
Neturim dar ilgai, bet panašu, kad kokybiškas, tvirtas, detalės neturėtų lūžinėti lengvai, kaip senojo.. Per pusvalandį pasiekė norimą darbinę temperatūra ir viskas kolkas puikiai.