Šaldytuvas Liebherr CNd 5223 kaina
Šaldytuvas Liebherr CNd 5223 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-14 14:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803091714 |
| Gamintojo kodas | cnd 5223 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 201kwh |
| Bendra talpa | 330l |
| Šaldytuvo talpa | 227l |
| Šaldiklio talpa | 103l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15°c / -26°cºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 20val. |
| Užšaldymo galia | 10kg/24h |
| Klimato klasė | sn-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 59.7cm |
| Aukštis | 185.5cm |
| Gylis | 65.5cm |
| Svoris | 70.7kg |
| Energijos sąnaudos | 0.55kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | jutiklinis |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Palaikomos technologijos | atostogų funkcija, no frost, easyfresh, duocooling |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |




























