Liebherr FNe 4204 kaina
Liebherr FNe 4204 kaina
LIEBHERR FNe 4204 Pure Šaldytuvas-šaldiklisDaugiau |
|
680.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
680.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Liebherr FNe 4204 PureKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 907.0 € |
|
724.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Liebherr pure NoFrost, 161 L, aukštis 126 cm, baltas - ŠaldiklisSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
739.99 €
15-17 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 15-17 d.d. |
739.99 €
15-17 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 15-17 d.d. |
Šaldiklis Liebherr FNe 4204 PurePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
680.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
680.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
LIEBHERR FNe 4204 Pure Šaldytuvas-šaldiklisDaugiau |
|
680.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
680.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Liebherr FNe4204 šaldiklis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 68.01 eur/mėn |
|
680.10 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldiklis Liebherr FNe 4204 Pure NoFrostYra sandėlyje. |
|
682.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
682.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Liebherr FNe 4204 PureKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 907.0 € |
|
724.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Liebherr pure NoFrost, 161 L, aukštis 126 cm, baltas - ŠaldiklisSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
739.99 €
15-17 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 15-17 d.d. |
739.99 €
15-17 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 15-17 d.d. |
Šaldiklis Liebherr FNe 4204 PureIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
739.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
739.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 11:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803130277 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 208kwh |
| Bendra talpa | 160l |
| Temperatūra | -16 / -24 |
| Šaldiklio atitirpinimas | pusiau automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 15val. |
| Užšaldymo galia | 15kg/24h |
| Klimato klasė | n |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 125cm |
| Plotis | 59.7cm |
| Gylis | 67.5cm |
| Svoris | 42kg |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Rodyti daugiau | |


























